| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM813848 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1730mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1730mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM583850 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1300mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1300mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM451012 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 37mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/37mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM451458 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 155mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/155mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 100mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/100mA |
| Battery Type | Li Polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM851838 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 600mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/600mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM103339 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1400mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1400mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM102242 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1000mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1000mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM522033 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 300mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/300mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM575957 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 2400mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/2400mA |