| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM450839 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 110mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/110mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 580mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/580mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM673867 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 2350mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/2350mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM101330 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 380mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/380mA |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM963872 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 3700mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/3700mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 100mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/100mA |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM701450 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 500mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/500mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM103339 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1400mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1400mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1150mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1150mA |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM852530 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 650mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/650mA |