| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM105068 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 3900mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/3900mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM554247 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1350mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1350mA |
| Battery Type | High Voltage Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM521920 |
| Nominal Voltage | 3.8V |
| Nominal Capacity | 200mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/200mA |
| Battery Type | High Voltage Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM321223 |
| Nominal Voltage | 3.8V |
| Nominal Capacity | 75mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/75mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM652450 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1200mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1200mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM982441 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1050mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1050mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM501232 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 145mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/145mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM441018 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 45mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/45mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Nominal Capacity | 1000mAh |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Color | Silver |
| Cycle Life | ≥500 Times |
| Battery Type | High Rate Discharge Lipo Battery |
|---|---|
| Design Scheme | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 50mAh |
| Typical Capacity | 50mAh |