| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 370mAh |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1000mAh |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1200mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1200mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM351225 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 90mAh |
| Battery Type | Rechargeable Li-ion Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 3000mAh |
| Battery Cell Size | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| Battery Type | Rechargeable Lipo Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1200mAh |
| Max Charging&Discharging Current | 1C/1200mA |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM112258 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 1400mAh |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
|---|---|
| Model | UNM463028 |
| Nominal Voltage | 3.7V |
| Nominal Capacity | 350mAh |